Konkurs matematyczny Pangea

13/01/2014 Aktualności  Brak komentarzy

W dniu 10 stycznia w naszej szkole odbył się I etap konkursu matematycznego, którego organizatorem jest Międzynarodowe Gimnazjum numer 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie. W zmaganiach wzięło udział 26 uczniów z pierwszych, drugich i trzecich klas, z czego aż 12 osób z klasy III B. Uczestnicy, którzy zajmą pierwsze 500 miejsc w poszczególnych kategoriach, zostaną zakwalifikowani do II etapu konkursu, który będzie miał miejsce w Warszawie 28 marca. Wyniki I etapu będą znane 17 marca.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skomentuj

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>